Дистанційне навчання у 2023-2024 навчальному році

З 01.09.2013 року і до особливого розпорядження органів місцевого самоврядування наш заклад працює в такому режимі:

- 1-11 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom із вбудованим засобом конференції Google Meet та електронно-комунікаційній платформі «Нові знання» (електронний журнал, електронний щоденник)

Уроки проводяться згідно діючого розкладу.

Згідно Положення про дистанційне навчання уроки проводитимуться в синхронному та асинхронному режимі

  • Синхронний режим- взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.
  • Асинхронний режим- це взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПРОПОНУЄМО ВАМ ДЕКІЛЬКА ПОРАД ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДИТИНИ

• ранок нехай починається як зазвичай у робочі дні: організуйте сніданок, ранкові гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Все це дисциплінує дитину і вас.

• провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.

• плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були в співвідношенні 40 хв. Занять /20хв. Відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишалися надовго без активного відпочинку.

• учіть дітей плануванню: на аркуші паперу записуйте обов'язкові справи, які треба виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.

• слідкуйте за графіком освітнього процесу, не допускайте відставання, адже надолужити прогаяне буде важче.

• допоможіть вашій дитині, якщо у неї щось не виходить! Обов'язково підтримайте!

• хваліть дітей за виконану роботу. Діти завжди націлені на конкретний результат.

• дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.

• пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашими дітьми в різний спосіб, надати консультацію чи практичну допомогу.

• пам'ятайте! Домашні завдання - це навчальний інструмент до самойстійності, а не покарання!

Правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни

Патрульна поліція інформуєпро правила безпеки під час дистанційного навчання в умовах війни:

§ наголосіть на важливості правильно реагувати на сигнали повітряної тривоги: обов'язково йти до укриття чи переходити у безпечне місце вашого помешкання;

§ нагадайте телефони спецслужб — 101, 102 та 103;

§ домовтеся з дитиною, аби вона тримала телефон поруч і вчасно відповідала на ваші дзвінки;

§ за можливості залиште заряджений павербанк на випадок, якщо вдома зникне світло;

§ покажіть дитині, як правильно користуватися електричними та газовими приладами вдома у разі, якщо це необхідно за вашої відсутності;

§ нагадайте про те, що в жодному разі не можна відчиняти двері незнайомим людям;

§ нагадайте правила безпечного спілкування в інтернеті: не повідомляти жодної особистої інформації (місце проживання, телефон, прізвище, місце роботи батьків тощо), не висилати особистих фото незнайомцям;

§ домовтеся зі своїм сином чи донькою про те, що вони обов'язково повідомлять вас про випадки цькування в мережі, образливі дописи чи надсилання інформації, яка змушує почуватися некомфортно;

§ встановіть з дитиною графік і час користування інтернетом і визначте соцмережі та їхній контент, який буде безпечний для неї;

§ також акцентуйте на тому, що під час дистанційних занять правила чемної поведінки та дисципліну ніхто не скасовував.

Кiлькiсть переглядiв: 828

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.